Postanowienia ogólne

Przebywając na stronie znajdującą się pod adresem pasjatradingu.pl zgadzają się Państwo na zasady zawarte w Polityce Prywatności, które są przedstawione poniżej. Jeżeli nie zgadzają się Państwo z treściami przedstawionymi poniżej, należy opuścić tę witrynę.

Dane osobowe

Przebywanie na stronie pasjatradingu.pl nie powoduje pozostawienia danych osobowych na tej witrynie i jej hostingu. Administratorzy nie zbierają i nie udostępniają danych osobowych czytelników witryny pasjatradingu.pl osobom trzecim.

Przekierowanie na inne strony www

Strona internetowa pasjatradingu.pl zawiera linki do innych stron. Zawsze po użyciu linków i opuszczeniu tej witryny (pasjatradingu.pl), zacznie obowiązywać polityka prywatności określona na stronie, na którą nastąpiło przekierowanie. Administratorzy nie posiadają żadnej kontroli i nie ponoszą odpowiedzialności za zapewnienie ochrony i prywatności jakichkolwiek informacji, które są przekazywane w trakcie odwiedzania innych stron.

Zmiany

Administratorzy zastrzegają sobie prawo do dowolnych zmian, w dowolnym czasie, w powyższych zasadach Polityki Prywatności. Każdego użytkownika serwisu (pasjatradingu.pl), w jakikolwiek sposób korzysta z witryny pod adresem pasjatradingu.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.