Praca: Proptrader w Krakowie w OSTC

wpis w: Blog, Rozwój | 7

Największa firma proptradingowa w Polsce, czyli OSTC poszukuje traderów do Krakowskiego biura. Możesz spotkać tam wielu „grubasów”, którzy „zjedli zęby” na tradingu. Prawie połowa traderów z tego biura jest w OSTC przynajmniej 5 lat! Jeśli chcesz zostać profesjonalnym traderem, to masz okazję spróbować swoich sił na światowych rynkach. Uważam, że trading w dzisiejszych czasach to jeden z najciekawszych zawodów świata. OSTC bierze na siebie pełne ryzyko inwestycyjne, wypłacając przy tym co miesiąc pensję, a trader w zasadzie poświęca tylko swój czas, w celu spełnienia własnych marzeń. Opis ogłoszenia znajduje się poniżej.

 

TRADER

Lokalizacja: Kraków (Kącik 4)

Start pracy: marzec/kwiecień 2018

OSTC oferuje szansę na rozpoczęcie niezwykłej kariery. Kilkumiesięczne, intensywne szkolenia, po nich stopniowe wprowadzenie na rzeczywiste rynki po to, aby stać się jednym z profesjonalnych traderów, odnoszących sukces na międzynarodowych rynkach finansowych.

Dołącz do wiodącej firmy tradingowej na świecie!

W ciągu zaledwie 19 lat OSTC stało się jedną z największych firm tradingowych na świecie. Zatrudnia ponad 450 osób w 14 biurach na całym świecie, od Polski przez Wielką Brytanię, Rosję, Indie aż po Chiny. Wspiera swoich pracowników na drodze osiągnięcia sukcesu w roli traderów.

OSTC zatrudnia młodych, ambitnych i utalentowanych ludzi, takich jak Ty.

We wspomnianej firmie promowane jest środowisko pracy, które uznaje, szanuje i wspiera różnorodność. OSTC oferuje równe szanse, dlatego wszystkie stanowiska i promocje są dokonywane na podstawie oceny umiejętności i wyników pracy.

Skorzystaj z szansy!

Żeby handlować na globalnych rynkach finansowych trzeba mieć w sobie to „coś”. Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego ani wykształcenia ekonomicznego. Oczekiwana jest pełna dyspozycyjności, to nie jest praca na część etatu. OSTC chce zobaczyć w Tobie umiejętność podejmowania trafnych decyzji pomimo dużej presji, umiejętności utrzymania skupienia, dyscypilny w działaniu i determinacji do tego, by odnieść sukces.

Najlepsi widzą w tym szansę, by spełnić marzenia oraz przejąć kontrolę nad swoją karierą i nad tym, co osiągną…

OSTC oferuje:

 • Handel na rzeczywistych rynkach po 3-miesięcznym intensywnym okresie szkolenia na symulatorach;
 • Wynagrodzenie – 4 000zł brutto (od pierwszego dnia szkolenia) i transparentną strukturę podwyżek w kolejnych latach, która przewiduje coroczne podwyżki w pierwszych 5 latach tradowania w oparciu o staż oraz wyniki;
 • Niepowtarzalny system premiowy oparty na zasadzie podziału zysku pomiędzy Spółką a Traderem, a zaliczka na poczet przyszłego bonusa jest wypłacana w trakcie roku;
 • Sprawdzoną i dynamiczną ścieżkę kariery – od stanowiska Trainee Trader po Expert Trader;
 • Pomoc w relokacji – firma jest otwarta na Kandydatów nie tylko z Krakowa;
 • Dostęp do wszystkich największych giełd kontraktów terminowych na świecie;
 • Bezpieczeństwo – OSTC pokrywa wszelkie wymogi kapitałowe i przejmuje na siebie całe ryzyko finansowe.
 • Zorientowaną na wyniki, otwartą i wspierającą kulturę organizacji..

Proces aplikowania jest prosty i szybki, a proces rekrutacji profesjonalny i przemyślany tak, aby znaleźć jak najlepiej dopasowanych Pracowników – aplikuj na ogłoszenie OSTC, wypełnij kwestionariusz (w celu poznania Twojej motywacji do pracy w tradingu) i czekaj na informację zwrotną! OSTC odzywa się do każdego Kandydata, ale tylko najlepszych zaprosi do udziału w Assessment Day (to 4-godzinne spotkanie Kandydatów, podczas którego rozwiązujesz zadania, a OSTC sprawdza, czy dasz sobie radę w świecie tradingu).

 

Zaplanowane spotkania AC odbędą się w Krakowie:

29 stycznia 2018;

19 lutego 2018.

 

Od Ciebie zależy, czy skorzystasz z tej szansy! Aplikuj teraz.

Dowiedz się więcej o OSTC, sprawdź stronę: www.ostc.com oraz www.taketheopportunity.com.

Własny komentarz

Jeśli jesteś pasjonatem rynków finansowych, to gorąco polecam spróbować swoich sił jako trader w OSTC. Firma daje ogromne możliwości rozwoju posiadając najlepsze środowisko tradingowe w Polsce. Niedawno pisałem na blogu o kwestiach, które były najczęściej poruszane w sieci na temat OSTC. Może Cię to zainteresować, artykuł jest dostępny tutaj. Wskazówka: jeżeli posiadasz znajomych traderów w OSTC, możesz powołać się na nich w formularzu podając ich imię i nazwisko. Może Ci to pomóc w rekrutacji, bo bardzo często osoby z polecenia lepiej sprawdzają się na tym stanowisku. Kolejnym istotnym atutem jest bycie członkiem Trading Labs. Ja również służę pomocą, w razie pytań można do mnie napisać przez formularz kontaktowy dostępny tutaj, lub bezpośrednio na e-mail: kontakt@pasjatradingu.pl, bądź na „pw” na moim fanpage. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona, grupy mają zazwyczaj od 8 do 10 osób, a rotacja w Krakowie jest bardzo mała, dlatego rzadko zdarza się okazja aplikowania swojego CV do tego biura.

7 Responses

 1. Stanisław

  Z ciekawości zapytam, jakie cechy sprawdzane/pożądane są przed OSTC przy rekrutacji ? Innymi słowami: Jakie cechy są must have na tym stanowisku, a które można wyrobić/dopracować sobie w późniejszym czasie? Pozdrawiam!
  PS: Przyjemnie czyta się blog 🙂

  • Daniel Kalinka

   To pasja, dyscyplina, gotowość do ciężkiej pracy, odporność na stres, umiejętne podejmowanie ryzyka oraz motywacja/determinacja.
   Później zaczyna się cały proces kształtowania Ciebie jako tradera. Każdy jest inny i potrzebuje dopracować inne rzeczy. Ja jestem ekstrawertykiem i ciągle pracuję by tą swoją energię w większości wykorzystywać na spostrzegawczość i reakcję, a nie emocje. Inni np. są introwertykami i pracują by nie brać tak wszystkiego do siebie. Podobnie ze strategiami. Każdy trejduje inaczej i szuka swojego sposobu. Każdy jest tu inny, ale każdy ma charakter, ma to coś, czymś się wyróżnia.

   Dzięki, bardzo się cieszę że jest ‚przejrzysty’ 🙂

 2. Baciar

  Globalna atmosfera – tak jak w każdej firmie
  Praca z tradingiem – a z czym innym niby? 😉
  Stabilne warunki – 41% (nie prawie 50%) pracowników pracujących ponad 5 lat to nic nie znacząca wartość, pomyśl
  Atrakcyjne zarobki – 4000 zł brutto to 2854 zł netto, za godzinę (11 godzin dziennie) wychodzi 13 zł
  Świeże owoce – tylko raz w tygodniu, nie starcza dla wszystkich
  Świetny zespół – to nie praca zespołowa
  Imprezy integracyjne – jak w każdej firmie
  Prezenty świąteczne – jak w każdej firmie (podejrzewam, że gdzie indziej lepsze niż 2 wina i czekolada)
  Opieka medyczna – płatna w całości przez pracownika, stawki niemal rynkowe
  Karty sportowe – płatne w całości przez pracownika, stawki rynkowe

  Dorzuciłbym do tego dostęp do kawy, mleka, wody, toalety, linii tramwajowej i kebab na Kazimierzu po drugiej stronie Wisły 😉

  • Daniel Kalinka

   Co wnosisz tym komentarzem? Widzę po IP, że jesteś z Warszawy, możliwe że byłym traderem z warszawskiego biura. Trading nie siadł?

   1. Uwierz, że nie w każdej firmie jest taka atmosfera;
   2. Co Ci tutaj nie pasuje? Szukasz dziury w całym, jakbyś miał jakiś kompleks.
   3. 41% to nie prawie 50%? Widzę idealny perfekcjonista z Ciebie. Innym źle, bo podobno duża rotacja. Drugim źle bo ponad 40% zostaje na dłużej. Koniec końców widzę, że haterom i tak to nic nie znaczy, bo nie może być dobrze.
   4. Weź pod uwagę, że trading to inny zawód i ciekaw jestem jaki miałbyś sposób na zmotywowanie do próby wykręcenia bonusu. Już widzę jak ludzie z takim podejściem do życia jak Ty, dostając 10k brutto starają się zarobić bonus. Po drugie nikt nikogo nie zmusza do pracy tutaj za 4k. Nie znam propa, który wypłaca pensję. Zawsze można robić coś innego, za większy cash, grunt by to lubić.
   5. Są we wtorek i środę. Jeśli ktoś ogarnia dopiero po 16 to może mu nie starcza. Jeśli jednak ktoś kiedyś zjadł przed Tobą całe pudełko owoców to daj znać, zgadam się z managerami by kupić Ci całe pudło owoców jeśli jeszcze pracujesz (jeżeli w ogóle pracowałeś w OSTC).
   6. Mylisz się. Może nigdy nie umiałeś wykorzystać potencjału biura, innych osób oraz swojej grupy. Tu jest więcej współpracy niż Ci się wydaje. Tak samo flooru z back officem.
   7. Nie w każdej firmie są takie wyjazdy i imprezy, mało widziałeś jeszcze.
   8. Też nie w każdej są prezenty, bywa że nie dostaniesz nawet życzeń. Przykro mi, że Mikołaj złamał Ci serce tym upominkiem. Dziecko też by się rozpłakało.
   9. Taka decyzja firmy, możliwe że z powodu profilu profesji, która nie należy do obarczonych dużym ryzykiem.
   10. Zależy które, masz zniżki na różne obiekty albo lepsze warunki umów. Ja np. korzystam z karnetu do mcfit na lepszych warunkach, niż oferował mi ten klub jako dla klienta indywidualnego.

   A teraz meritum. Do OSTC dołącza się po to by trejdować, czy po to by jeść owocki, dostać prywatnego lekarza i otrzymać dużą paczkę od Mikołaja?
   Jeżeli chcesz mogę przekazać Twój komentarz OSTC, może firma dzięki Tobie zmieni się na lepsze.

  • Kamil

   Nie wiem po co składać aplikację do firmy prop tradingowej po to, by liczyć na socjal i inne takie 😉 to nie jest praca jak każda inna, więc lepiej nie tracić czasu swojego i innych i iść do jakiejś „innej takiej samej” korpo. Trading to nie praca, gdzie liczy się na benefity i podstawę a raczej na to, by samemu wypracować porządne wyniki jako trader. Poza tym 41% osób w tradingu, gdzie większość traci i odpada po 1-2 latach to super wynik, to nie firma zatrudniająca akwizytorów.
   Nie pracowałem tam, moja aplikacja została odrzucona, ale przynajmniej składam papiery do pracy, w profesji, w której na prawdę chcę być a warunki są drugorzędne, dla reszty niech szukają miejsca w jakimś banku czy innej korpo gdzie się nie orobią i będą mieli paczki od mikołaja 😉

  • Daniel Kalinka

   Pamiętaj, że warto spróbować kolejny raz, gdybyś dalej chciał zostać traderem w OSTC. Zostanie to dobrze przyjęte, bo wykażesz się determinacją. A to przydatna cecha w tradingu. Dzięki za wartościowy komentarz, bardzo dobrze rozumiesz ideę zajęcia jakim jest trading. Powodzenia!

 3. Prawnik

  Miałem kumpla, który pracował przez kilka lat w biurze w Warszawie. Ale on potrafił siedzieć przed komputerem po kilkanaście godzin dziennie. I całkiem nieźle mu ten trading wychodził.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *